Ogłoszenia Wniebowstąpienia Pańskiego

adminOgłoszenia

1. W dzisiejszą 7 niedzielę wielkanocną przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa, która uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. To także niedziela synodalna.
W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. We wtorek Święto Nawiedzenia NMP i ostatnie nabożeństwo majowe. Po Mszy św. wieczornej zapraszam Parafialny Zespół Synodalny na spotkanie.

3. W środę wspomnienie św. Justyna, męcz. i rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe, w dni powszednie o godz. 1745, w niedzielę po sumie.
Od przyszłego tygodnia Msze św. w niedzielę o godz. 700, 900 i 1030.

4. W piątek wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męcz.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 połączona z nabożeństwem czerwcowym i Nowenną do Ducha Świętego. Msze św. o godz. 630 i 1800.
Okazja do spowiedzi św. w środę od godz. 1630.
Do chorych udam się w piątek od godz. 800.

6. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 177 do 185.

7. Pragnę również gorąco podziękować w imieniu własnym i ks. Roberta Stachowicza: Parafialnej Radzie Duszpasterskiej, Parafialnemu Zespołowi Synodalnemu, Różom Różańcowym, Rycerstwu Niepokalanej, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii św., pani katechetce z grupą dzieci i młodzieży, DSM, AGM, LSO, Diakoni Kecharitomene, OSP, dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom, wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania pięknej uroczystości naszego jubileuszu kapłaństwa w minioną niedzielę. Wszystkim Wam kochani wielkie Bóg zapłać za modlitwę, dary serca, za ogrom życzeń, za Waszą dobroć, życzliwość i wszelką pomoc jakiej możemy nieustannie doświadczać. W duchu wdzięczności polecamy Was wszystkich w naszych codziennych modlitwach Dobremu Bogu i opiece naszej Fatimskiej Pani.