Ogłoszenia Uroczystość Narodzenia Pańskiego

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Niechaj radość z narodzenia Pana trwa w naszych sercach jak najdłużej. Niech rozpromienia nasze oblicza w czasie rodzinnych spotkań i daje nam nadzieję na przyszłość.

1. Jutro św. Szczepana. Msze św. o godz. 700, 900 i 1030 z poświęceniem owsa.

1. W środę św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy św. o godz. 1700 dzieci i młodzież ze scholki zapraszają na wspólne kolędowanie przy żłóbku.

1. W czwartek Świętych Młodzianków Męczenników.

1. Najbliższa niedziela to Niedziela Świętej Rodziny i zakończenie Starego Roku.

1. Jutro na Mszy św. o godz. 1030, uroczyste rozesłanie kolędników misyjnych. Kolędnicy będą odwiedzać nasze domy 27 grudnia od godz. 1000. Ofiarami przy tej okazji wspieramy dzieła misyjne.

1. Pragnę gorąco podziękować za wszelką pomoc, dzięki której możemy uroczyście przeżywać ten szczególny czas:

– za przygotowanie szopki rodzinom z Trześni-Rudzisk,

– za świąteczny wystrój wnętrza kościoła rodzinom z Osiedla Mościska,

– za przygotowanie oświetlenia wokół kościoła mieszkańcom Woli Chorzelo-wskiej,

– za wszelkie inne prace, Waszą pomoc, Bóg zapłać.

Serdeczne podziękowania także za ogrom życzeń, nadesłanych pocztą tradycyjną, elektroniczną, jak i składanych osobiście.

1. Program wizyty duszpasterskiej, kolędy na najbliższe dni:

– w środę 27 grudnia od godz. 900, Wola Chorzelowska od nr 1 do nr 36A

– w czwartek 28 grudnia od godz. 900, Wola Chorzelowska od nr 37

do nr 74B

– w piątek 29 grudnia od godz. 900, Wola Chorzelowska od nr 75 do końca,
do numerów 83.

– w sobotę 30 grudnia od godz. 900, Osiedle Mościska ul. Pogodna.