Ogłoszenia Niedziela Świętej Rodziny

1. Dzisiejszą Niedzielą Świętej Rodziny kończymy Stary Rok 2023.

1. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
    i pierwszy dzień Nowego 2024 Roku.

1. Uroczystość Objawienia Pańskiego (6 stycznia). Msze św. o godz. 700, 900 i 1030 podczas których poświęcenia złota, kadzidła, mirry i kredy. Składka tego dnia na misje.

1. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W te dni Msze św. o godz. 600 i 1700. O godz. 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Do chorych z posługą udam się w piątek od godz. 800.

Spowiedź św. była przed świętami, ale gdyby ktoś potrzebował skorzystać z sakramentu pokuty to okazja ku temu będzie codziennie pół godziny przed Mszą św. czy nabożeństwem.

1. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni z numerów od 49 do 59A.

Porządek kolędy

– wtorek 2 stycznia od godz. 1500 Osiedle Mościska ulice Wojska Polskiego i Rudnik.

– środa 3 stycznia godz. 1500 Osiedle Mościska ul. Spokojna.

– sobota 6 stycznia od godz. 1300 Ławnica.

– niedziela 7 stycznia od godz. 1300 Trześń za obwodnicą od nr 1 do 23E