Ogłoszenia 7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie
    o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 1400, na które serdecznie zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież.

 

  1. W poniedziałek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, także kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II. Tego dnia rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, które będziemy przeżywać do października, w miesiącach w których Fatimska Pani objawiała się Dzieciom Fatimskim.

Rozpoczniemy o godz. 1730 nabożeństwem majowym, po nim Msza św. i procesja z różańcem fatimskim.

Bardzo proszę o niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej przy poszczególnych dziesiątkach:

I –   Rodziców dzieci pierwszokomunijnych z kl. 3,

II –  Rodziców dzieci z kl. 4 przeżywających rocznicę I Komunii św.,

III –  Młodzież z kl. VIII, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania,

IV –  Rodziców młodzieży z kl. VIII,

V –  Lektorów.

O niesienie różańca proszę dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych. O prowadzenie różańca proszę młodzież z Grupy Apostolskiej.

Przynieśmy na nabożeństwo fatimskie lampiony.

 

  1. We wtorek św. Macieja, Apostoła.

 

  1. W czwartek św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski. Tego dnia imieniny biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Pasterzu.

 

  1. W sobotę św. Stanisława Papczyńskiego, prezb.

 

  1. Bóg zapłać rodzicom dzieci z kl. 4 przeżywającym rocznicę I Komunii św. sprzątającym nasz kościoła w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 243 po jednej i 382 po drugiej stronie drogi do numeru 255.

 

  1. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności z naszej rodziny parafialnej śp. Arkadiusza Mrozika z Trześni na początku 41 roku życia, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1200. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie …