1. We wtorek świętych Cyryla (mnicha) i Metodego (biskupa), patronów Europy.

1. W środę młodzież zaprasza na comiesięczną Adorację, wspólne uwielbienie Boga na godz. 1900. W ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania zapraszam młodzież klas 7 i 8 wraz z rodzicami.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo czterdziesto-godzinne. Po każdej Mszy św. adoracja przed Najświętszym Sakramentem.

Na godz. 700 zapraszam dorosłych.

Na godz. 900 zapraszam młodzież.

Na godz. 1030 zapraszam dzieci.

1. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 59 do 69.

1. Organizowana jest druga edycja akcji Caritas PACZKA DLA UKRAINY, która będzie trwała do I niedzieli Wielkiego Postu. Chodzi o przygotowanie konkretnych produktów z różnych kategorii. Chętnych do włączenia się w tę akcję zapraszam do zakrystii po szczegółowe informacje.

1. Mając na uwadze Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.