Ogłoszenia 6 Niedziela Wielkanocna

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. Od dzisiejszej niedzieli do środy kwartalne dni modlitw o urodzaje.

 

  1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w następną niedzielę.

 

  1. Trwa maryjny miesiąc maj. Umacniajmy naszą pobożność maryjną, powierzając Maryi naszej Matce rodziny i nasze codzienne sprawy. Okazją ku temu są nabożeństwa majowe, odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 1400, na które serdecznie zapraszam.

 

  1. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek św. Filipa i Jakuba, Apostołów;

– w środę Uroczystość św. Stanisława, Bpa i męcz., głównego patrona Polski i diecezji; tego dnia rocznica zakończenia II wojny światowej (1945).

 

  1. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za sprzątanie i dekoracje naszego kościoła i jego otoczeni w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu rodziców dzieci z kl. 4, przeżywających rocznicę I Komunii św.

 

  1. Pan powołał do wieczności śp. Czesławę Mazur z Trześni, której pogrzeb odbędzie się w dniu jutrzejszym. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie …