Ogłoszenia 5 Niedziela Wielkiego Postu

1. V niedziela Wielkiego Postu rozpoczyna, dawniej nazywany, pierwszy tydzień Męki Pańskiej. Wkraczamy w czas intensywniejszego rozważania męki naszego Pana. Zasłoniliśmy krzyże w świątyni, by na nowo odsłonić je przed naszymi oczyma w Wielki Piątek.

2. W pierwszy czwartek miesiąca Msze św. o godz. 630 i 1700, o godz. 1600 nabożeństwo powołaniowe.

3. Następna niedziela, to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Składka z tej niedzieli na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna.

4. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele:
– drogi krzyżowej w piątek o godz. 1630 oraz w niedzielę o 1430,
– gorzkich żalów w niedzielę o godz. 1500,
Na które serdecznie zapraszam.

5. Bóg zapłać sprzątającym nasz parafialny kościół w minionym tygodniu z numerów od 97 do 110 z Trześni. W zeszłym tygodniu było podane inaczej, za co przepraszam.
Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 111 do 125.

6. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Program. Także w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
Bardzo Was proszę, pamiętajcie w modlitwach o księdzu Mateuszu, który głosi nam w tym roku rekolekcje oraz o całej naszej Rodzinie parafialnej. By ten czas ćwiczeń duchowych wydał jak najobfitsze owoce, jeszcze bardziej nas zjednoczył z Bogiem, w gronie rodziny i z naszymi bliźnimi.

7. Spowiedź św. w naszej wspólnocie będziemy przeżywać w środę. Rozpocznie się o godz. 1400 i będzie do Mszy św. do godz. 1700 z półgodzinną przerwą o godz. 1530.