Ogłoszenia 5 Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie
    o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 1400, na które serdecznie zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież.

1. W poniedziałek św. Stanisława, bpa i męcz., głównego patrona Polski i diecezji. Tego dnia rocznica zakończenia II wojny światowej.

1. We wtorek na nabożeństwo majowe, Msze św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania z kl. 8 na godz. 1730.

1. Bóg zapłać rodzicom dzieci z kl. 4 przeżywającym rocznicę I Komunii św. sprzątającym nasz kościoła w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 177 do 185.

1. W najbliższą sobotę, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, także kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II. Tego dnia rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, które będziemy przeżywać do października, w miesiącach w których Fatimska Pani objawiała się Dzieciom Fatimskim.

Rozpoczniemy o godz. 1730 nabożeństwem majowym, po nim Msza św. i procesja z różańcem fatimskim.

Bardzo proszę o niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej przy poszczególnych dziesiątkach:

I –   Rodziców dzieci pierwszokomunijnych z kl. 3,

II –  Rodziców dzieci z kl. 4 przeżywających rocznicę I Komunii św.,

III –  Młodzież z kl. VIII, która za 11 dni przyjmie sakrament bierzmowania,

IV –  Rodziców młodzieży z kl. VIII,

V –  Lektorów.

O niesienie różańca proszę dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych /tu prośba do rodziców o pomoc/. O prowadzenie różańca proszę Apostolską Grupę Młodzieżową.

Przynieśmy na nabożeństwo fatimskie lampiony.

Ogłoszenie:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu poszukuje małżeństw oraz osób samotnych chętnych do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.