Ogłoszenia 4 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. Dziś czwarta niedziela zwykła w roku liturgicznym. Jutro w poniedziałek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Będziemy wspominać dzień, kiedy Maryja i Józef przynieśli małego Jezusa do świątyni, aby ofiarować Go Panu. Msze Święte z błogosławieństwem święć w naszym kościele o godz. 700, 900 i 1700.

Tego dnia obchodzimy ustanowiony przez Świętego Jana Pawła II Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na wparcie zakonów klauzurowych.

 

  1. W tym tygodniu przypada także pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze św. w te dni o godz. 630 i 1700.

Adoracja najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 1630 zaś w piątek i sobotę o godz. 1600.

 

  1. W środę od godz. 1530 okazja do spowiedzi.

Z posługą sakramentalną do chorych i seniorów naszej parafii udam się w piątek od godz. 800.

 

  1. Spotkania formacyjne przygotowujące do przyjęcia sakramentów świętych:

– w środę na godz. 1630 zapraszam dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami,

– w czwartek na godz. 1630 zapraszam kandydatów do bierzmowania z kl. 8,

– w piątek na godz. 1600 zapraszam kl. 7.

 

  1. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni z nr-ów od 280 do 290.

 

  1. Porządek Kolędy

– w poniedziałek (2 II) od godz. 1500 z przerwą na Mszę św. Wola Chorzelowska od nr 58 do nr 70,

 

– we wtorek (3 II) od godz. 1500

Wola Chorzelowska od nr 72 do nr 85,

 

– w sobotę (7 II) od godz. 900

Wola Chorzelowska od nr 86 do nr 102 i numery 83.

 

Jeżeli ktoś w wyznaczonym czasie kolędy był nieobecny, a miał życzenie przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską, można czy to dzisiaj po każdej Mszy św. w zakrystii, czy w kancelarii, czy telefonicznie ustalić termin kolędy.