1. Dzisiejsza niedziela w naszej diecezji jest Niedzielą Synodalną. To także Światowy Dzień Chorych na Trąd.

– W poniedziałek św. Jana Bosko, prezb., wspomnienie.
– W środę święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. z błogosławieństwem świec o godz. 700, 900 i 1700. Składka na zakony klauzurowe w diecezji.
W środę również okazja do spowiedzi św. przed pierwszym piątkiem od godz. 1530.
– W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 1600 nabożeństwo Eucharystyczne z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne. Msza św. w tym dniu o godz. 630 i 1700.
– W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo wynagradzające o godz. 1600. Msza św. wotywna o NSPJ o godz. 630 i 1700.
Do chorych udam się w piątek od godz. 800.
– W sobotę nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 1600. Msze św. wotywne o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 630 i 1700. Tego dnia wspomnienie św. Agaty, dziew. i męcz.

3. Katechezy w ramach przygotowań do sakramentów świętych:
– W czwartek zapraszam dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami na godz. 1630.
– W piątek zapraszam młodzież kl. 7 i 8 na godz. 1600.

4. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześń-Rudziska, z numerów 24 do 29.

5. W ostatnim czasie spośród naszych bliskich, których odprowadzaliśmy na nasz parafialny cmentarz, Pan powołał Marię Gudz i Ryszarda Borowca. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…