Ogłoszenia 4 Niedziela Wielkiego Postu

1. Wielki Post wzywa każdego z nas do zrewidowania życia. Żyć to stawać się człowiekiem, a dla wierzących – stawać się chrześcijaninem. To proces, który dokonuje się w nas nieustannie.

2. W tym pomagają nam nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii:
drogi krzyżowej w piątek o godz. 1630 oraz w niedzielę o 1430,
gorzkich żalów w niedzielę o godz. 1500.
Gorąco i serdecznie zachęcam do udziału w tych nabożeństwach.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze św. w te dni o godz. 630 i 1700, o godz. 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Okazja do spowiedzi św. w środę od godz. 1530.
W piątek od godz. 800 udam się do chorych z posługą sakramentalną.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Podczas Mszy św. nauka ogólna. Program rekolekcji na poniedziałek i wtorek podany będzie w przyszłą niedzielę.

5. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 97 do 110.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę, 3 miesiąca, na tace i wpłacane na konto z przeznaczeniem na ogrzewanie kościoła.
Bóg zapłać również za ofiary jakie złożyliście na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz przez zakup baranków i paschalików za włączenie się w akcję Caritas naszej Diecezji.
Tu ogromne podziękowania dla młodzieży, która odwiedzając nasze domy włączając się czynnie w budowanie żywego kościoła naszej wspólnoty.