Ogłoszenia 4 Niedziela Wielkanocna

1. W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy uroczystości odpustowe ku czci naszego patrona św. Wojciecha BM.
Dzisiejsza Niedziela to także Niedziela Dobrego Pasterza która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. We wtorek zapraszam na spotkanie dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami na godz. 1800.
Pierwsza Komunia św. w naszej parafii będzie 3 maja o godz. 1100. Tego dnia będzie dodatkowa Msza św. o godz. 1400, żeby Msza św. o godz. 1100 była tylko dla dzieci komunijnych i ich najbliższych.

3. W czwartek św. Katarzyny ze Sieny, dziew. i dok. Kośc., święto.
To również Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

4. W piątek, w ostatni dzień kwietnia, zgodnie z naszą tarnowską tradycją rozpoczęcie nabożeństw majowych o godz. 1730.

5. W sobotę o godz. 1700 nabożeństwo pierwszo sobotnie.

6. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
Zmieni się nieco niedzielny porządek nabożeństw. Msze święte będą o godz. 700, 900 o godz. 1400 nabożeństwo majowe i po nim Msza św.

7. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 126 do 130A oraz Stara Wieś numery od 338 do 342B.

8. Bóg zapłać księdzu Prałatowi Władysławowi Szyrszeniowi za słowo Boże kierowane do nas podczas uroczystości odpustowych.