Ogłoszenia 33 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, to ostatnia niedziela roku liturgicznego.

2. W liturgii tygodnia: – w czwartek św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, – w piątek bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,

3. W środę na godz. 1900 młodzież zaprasza na wspólną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszam szczególnie młodzież z klas 7 i 8 w ramach liturgicznych spotkań przygotowujących do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4. W czwartek o godz. 1600 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Obecność obowiązkowa.

5. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o porządkowanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Osiedla Mościska z ulic Rudnik i Wojska Polskiego.

6. Komunikat: Wójt Gminy Mielec informuje, że Gmina Mielec przystąpiła do programu rządowego w zakresie zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych. Mieszkańcy zainteresowani zakupem węgla mogą składać wnioski do 18 listopada b.r. Szczegółowe informacje w tej sprawie dostępne są na stronie internetowej Gminy oraz Urzędzie Gminy (sala obsługi).