1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, to ostatnia niedziela roku liturgicznego.

– w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera;

– we wtorek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego;

– w środę św. Cecylii, dziewicy i męczennicy;

– w piątek św. Andrzeja Dung-Lac, prezb., i Towarzyszy, męcz.

1. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o porządkowanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Ławnicy z numerów od 7 do 17.

1. Bóg zapłać wam wielkie drodzy parafianie, za ofiary składane dzisiaj na tace w kopertach, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, czy też wpłacane na konto parafialne. W sezonie grzewczym ofiary te będą przeznaczone na opłaty za gaz, za ogrzewanie kościoła.

Pragnę również gorąco podziękować panom za szereg prac wykonywanych w minionym tygodniu.

Wszystkich dobrodziejów, ofiarodawców polecam przez ręce naszej Fatimskiej Pani Dobremu Bogu.