1. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Jest to również Światowy Dzień Ubogich.

– w środę rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto;
– w czwartek św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła;
– w piątek św. Marcina z Tours, biskupa. Tego dnia, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Dziękując Bogu za odzyskaną wolność i niepodległość pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie naszej umiłowanej Ojczyzny. Ks. Bp Ordynariusz udziela w tym dniu na terenie całej diecezji dyspensy od pokarmów mięsnych;
– w sobotę św. Jozafata, biskupa i męczennika.

3. We wtorek zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską na pierwsze spotkanie po Mszy św. wieczornej.

4. W środę na godz. 1630 zapraszam dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne.

5. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o porządkowanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzelowskiej z od 92 do 102.
Pragnę jeszcze gorąco podziękować panom, młodzieży, LSO za pomoc w przygotowaniach Liturgii w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu i Wam Drodzy Parafianie za piękne świadectwo, licznej obecności i wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Obok niej są kalendarze rolnicze w formie książkowej oraz misyjne naścienne.