1. Trwając w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego.
  • we wtorek św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kośc.; w środę Nawrócenie św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan;
  • w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;
  • w piątek Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu;
  • w sobotę św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dok. Kościoła.
  1. W środę o godz. 1630 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św.
  1. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 1630 i po nim Msza św.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni z numerów od 6 do 16. Bóg zapłać również za odśnieżenie schodów wejściowych do kościoła.
  1. Porządek kolędy:
  • Dzisiaj od godz. 1300 Wola Chorzelowska od nr 50 do nr 75,
  • W poniedziałek (23 I) od godz. 1000 Wola Chorzelowska od nr 76 do 100A
  • we wtorek (24 I) od godz. 1000 Wola Chorzelowska numery 101, 102 oraz numery 83.

Jeżeli ktoś w wyznaczonym czasie kolędy był nieobecny, a miał życzenie przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską, można dzisiaj po każdej Mszy św. w zakrystii ustalić termin kolędy.