1. Trwamy w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W liturgii najbliższych dni:
– w poniedziałek Nawrócenie św. Pawła Apostoła, święto,
– we wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów,
– w środę Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu,
– w czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dok. Kościoła,
– w piątek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie, święto.
W następną niedzielę Światowy Dzień Chorych na Trąd.

3. W środę o godz. 1630 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św., a na godz. 1900 Apostolska Grupa Młodzieżowa zaprasza na środowe spotkanie z Jezusem Eucharystycznym.

4. W piątek Nab. do Miłosierdzia Bożego o godz. 1630 i po nim Msza św.

5. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Ławnicy numery od 1A do 6.

6. Msza Święta kolędowa w poniedziałek o godz. 1700 dla mieszkańców Trześni z pozostałych numerów, tj. od 249 domy przy kościele, Hyjkówka i droga przy lesie.

7. Z poradnictwa specjalistycznego można skorzystać w Poradni ARKA przy parafii pw. MBNP w Mielcu (budynek Kany). Bezpłatne konsultacje prowadzą m.in.: prawnik, psycholog, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień, doradca zawodowy, doradca rodzinny, duszpasterz, egzorcysta, pedagog. Szczegóły na plakacie.