Ogłoszenia 3 Niedziela Wielkiego Postu

adminOgłoszenia

1. Zachęcam gorąco do udziału w nabożeństwach pasyjnych w naszej parafii:

  • drogi krzyżowej w piątek o godz. 1630 oraz w niedzielę o 1430,
  • gorzkich żalów w niedzielę o godz. 1500

2. W środę młodzież zaprasza na comiesięczna Adorację, na wspólne uwielbienie Boga, na godz. 1930.

3. W czwartek zapraszam Parafialny Zespół Synodalny na spotkanie, na godz. 1700. Tego dnia przypada Dzień Misjonarzy Męczenników.

4. W piątek 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 700, 900 i 1700. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wspierajmy modlitwą tych, którzy walczą w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Każdy z nas może też duchowo adoptować poczęte dziecko, którego życie jest zagrożone. Adopcja ta polega na odmówieniu codziennej modlitwy, jednej tajemnicy różańca świetego i podjęcia jakiegoś dobrego czynu.
Odpowiadając na apel Ojca Świętego tego dnia o godz. 900 będzie odprawiona Msza św. w intencji pokoju w Ukrainie oraz w intencji nawrócenia Rosjii, a o godz. 1700 przed Mszą św. w łączności z całym Kościołem Powszechnym odmówimy Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.

5. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni z numerów od 82 do 96a.

6. Wielkie Bóg zapłać za Wasze włączenie się do ogólnopolskiej akcji Caritas PACZKA DLA UKRAINY. Przygotowaliście ponad 30 paczek. Bóg zapłać za ten dar otwartego serca dla potrzebujących.

7. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Marie Krępa z Trześni, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 1000. Polecajmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…