Ogłoszenia 3 Niedziela Wielkanocna

adminOgłoszenia

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Biblijną rozpoczynającą Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Pismo Święte.

2. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania i składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. W poniedziałek 16. Rocznica wyboru papieża emeryta Benedykta XVI.

4. We wtorek zapraszam Parafialny Zespół Synodalny i chętnych na spotkanie o godz. 1800.

5. W środę zapraszam dzieci kl. 3 wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne w ramach przygotowań do I Komunii św.

6. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej parafii. Msze św. w tym dniu o godz. 700 i 1800. Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
Główne uroczystości odpustowe w naszej parafii będziemy przeżywać w niedzielę 25 kwietnia. Tego dnia Msze św. o godz. 700, 900 i suma odpustowa o godz. 1100.

7. Bóg zapłać sprzątającym nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 111 do 125.
Bóg zapłać również za dzisiejsze ofiary na cele parafialne z przeznaczeniem na opłatę za ogrzewanie kościoła i za wszelką pomoc przy różnych pracach minionego tygodnia.

8. Komunikaty:

  • „Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu pilnie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej”. Szczegóły i kontakt w gablocie ogłoszeń.
  • „Środowiskowy Dom Samopomocy Nasz drugi dom przy ul. Wojsławskiej w Mielcu, informuje o wolnych miejscach dla osób pełnoletnich z niepełnosprawnością intelektualną lub zaburzeniami psychicznymi. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

9. Z naszej parafialnej wspólnoty Pan powołał do wieczności śp. Stanisława Szczur z Trześni, którego pogrzeb odbędzie się jutro w poniedziałek. Polecajmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…