1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny, patronalny dzień Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Dzisiejsza składka przeznaczona na cele misyjne.

1. Dobiega końca miesiąc październik. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1730, a w niedzielę o 1400.

Bardzo proszę o prowadzenie Różańca w tym tygodniu:

Poniedziałek – Liturgiczną Służbę Ołtarza

Wtorek – Wszystkie dzieci

Środa – Dziewczęcą Służbę Maryjną

Czwartek – Wszystkie dzieci

Piątek – Młodzież z Grupy Apostolskiej – Różaniec misyjny w językach

Sobota – Rycerstwo Niepokalanej

1. W sobotę św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.

1. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o porządkowanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Osiedla Mościska z ul. Pogodnej, nr od 1 do 24A.

1. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc szczególnej pamięci, a przede wszystkim modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

Bardzo proszę zadbajmy wspólnie o nasz parafialny cmentarz, o porządek na nim. Wyrzucajmy śmieci do odpowiednich pojemników.

Niech nasza wspólna troska o święte miejsce, jakim jest cmentarz, będzie wyrazem naszej pamięci i pomocy jaką możemy nieść naszym bliskim zmarłym. Im bliżej listopada tym ruch przy cmentarzu będzie wzmożony. W związku z tym bardzo proszę nie parkujmy samochodów na drodze. Zachęcam do korzystania z parkingu jaki mamy wzdłuż całej drogi cmentarnej, a także do wykorzystania placu jaki mamy naprzeciw cmentarza, który również może nam służyć jako parking.

BŁOGOSŁAWIONEJ  NIEDZIELI