1. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny i składka na cele misyjne. Jest to także święto patronalne Służby Zdrowia z okazji wspomnienia św. Łukasza Ewangelisty.

2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1630, a w niedzielę o 1400. Bardzo proszę o prowadzenie Różańca w tym tygodniu:
Poniedziałek – wszystkie dzieci
Wtorek – dzieci z kl. 4
Środa – Róża św. Faustyny
Czwartek – wszystkie dzieci
Piątek – Dziewczęca Służba Maryjna
Sobota – Ministranci i lektorzy

3. W tym tygodniu patronują nam:
– w poniedziałek św. Łukasz, Ewangelista,
– w środę św. Jan Kanty, prezbiter,
– w piątek św. Jan Paweł II, papież.

4. W środę młodzież zaprasza na wspólne uwielbienie Boga podczas Adoracji na godz. 1930.

5. W czwartek zapraszam Parafialny Zespół Synodalny oraz chętnych na spotkanie po Mszy św. wieczornej.

6. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzelowskiej nr 34 do 48.

7. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tace z przeznaczeniem na ułożenie chodnika z kostki w nowej części cmentarza.