1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XXIII Dzień Papieski w Polsce pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Dziękujemy Bogu za wieloletnią posługę papieża Polaka, a jednocześnie prosimy o jego wstawiennictwo, abyśmy wytrwali na wytyczonej przez niego drodze. Przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć żywy pomnik św. Jana Pawła II ofiarami do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Nabożeństwo różańcowe dzisiaj rozpoczniemy montażem słowno muzycznym przygotowanym przez młodzież, związanym z naszym św. Papieżem, na który serdecznie zapraszam.

W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny i składka na cele misyjne.

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1730,
    a w niedzielę o 1400. Serdecznie zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.

Bardzo proszę o prowadzenie Różańca w tym tygodniu:

Poniedziałek – kl. 4,                        Czwartek – wszystkie dzieci,

Wtorek – wszystkie dzieci,             Piątek – kl. 7,

Środa – kl. 8,                                   Sobota – wszystkie dzieci.

1. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek św. Jadwiga Śląska,

– we wtorek św. Ignacy Antiocheński, bpa i męcz.,

– w środę św. Łukasz, Ewangelista – swoje Święto tego dnia przeżywać będzie Służba Zdrowia,

– w piątek św. Jan Kanty, prezb.

1. W środę zapraszam kandydatów do bierzmowania, młodzież z klasy VIII, na spotkanie rozpoczynające się o godz. 1700 w ramach przygotowań do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

1. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Osiedla Mościska, z ulic Rudnik i Wojska Polskiego.

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj, z racji 3 niedzieli miesiąca, na tace w kopertach, czy też wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na cele parafialne. Wszystkich ofiarodawców polecam Bożej opiece i naszej Fatimskiej Pani.

1. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Kazimierza Babulę
    z Trześni. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …