1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Zachęcam gorąco wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwie różańcowym i Mszy św. które są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1730, a w niedzielę o 1400.
Bardzo proszę o prowadzenie Różańca w tym tygodniu:
Poniedziałek – wszystkie dzieci Piątek – młodzież z kl. 7
Wtorek – LSO Sobota – Dziewczęcą Służbę Maryjną
Środa – dzieci z kl. 3 Niedziela – AGM
Czwartek – młodzież z kl. 8

2. W tym tygodniu:
– we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
– w środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziew.,
– w pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo powołaniowe połączone z Różańcem o godz. 1700. Msze św. o godz. 630 i 1800.
– w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. To także pierwszy piątek miesiąca. O godz. 1700 nabożeństwo wynagradzające połączone z Różańcem. Msze św. o godz. 630 i 1800.
Do chorych z posługą sakramentalną udam się w piątek od godz. 800.

3. Zapraszam na spotkania formacyjno-liturgiczne, przygotowujące do przyjęcia sakramentów św.:
– w środę dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami na godz. 1730,
– w czwartek młodzież z kl. 8 na godz. 1700,
– w piątek młodzież z kl. 7 na godz. 1700.

4. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzelowskiej z nr od 34 do 48.

5. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Genowefę Gawryś z Woli Chorzelowskiej. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…