1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Zachęcam gorąco wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwie różańcowym i Mszy św. które są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1730, a w niedzielę o 1400.

Bardzo proszę o prowadzenie Różańca w tym tygodniu:

Poniedziałek – wszystkie dzieci              Piątek – młodzież z kl. 7

Wtorek – LSO                                          Sobota – Rycerstwo Niepokalanej

Środa – dzieci z kl. 3                                Niedziela – AGM

Czwartek – młodzież z kl. 8

– w poniedziałek św. Aniołów Stróżów – wspomnienie;

– w środę św. Franciszka z Asyżu – wspomnienie;

– w czwartek św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy – wspomnienie;

– w sobotę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze św. w te dni o godz. 630 i 1800 oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem różańcowym o godz. 1700.

Spowiedź św. w środę od godz. 1630.

Do chorych z posługą sakramentalną udam się w piątek od godz. 800.

1. Zapraszam na spotkania formacyjno-liturgiczne, przygotowujące do przyjęcia sakramentów św.:

– w środę dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami na godz. 1730,

– w czwartek młodzież z kl. 8 na godz. 1700,

– w piątek młodzież z kl. 7 na godz. 1700.

1. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzelowskiej z nr od 82 do 99.

1. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Emilię Tabor z Trześni. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie …