1. W dzisiejszą niedz­ielę przeżywamy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
W następną niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość.

2. W tym tygodniu patronują nam:
– w poniedziałek 20 września – święci męczennicy Andrzej Kim Taegon, prezbiter, Paweł Chong Hasang i Towarzysze, pierwsi męczennicy koreańscy,
– we wtorek 21 września – św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista,
– w czwartek 23 września – św. Pio z Pietrelciny, prezbiter, stygmatyk, mistyk, czciciel Eucharystii i Matki Bożej.

3. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 326 do 337.

4. W środę zapraszam Parafialny Zespół Synodalny i chętnych na spotkanie, które rozpoczniemy Adoracją Najśw. Sakramentu o godz. 1700.