1. Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Siłę mediów podkreśla Katechizm Kościoła katolickiego, zauważając ich wielki wpływ na przekaz informacji oraz rozwój kultury i kształcenie. Media mogą być wspaniałym narzędziem ewangelizacyjnym. Umiejmy roztropnie korzystać z dobrodziejstw mediów, ale pamiętajmy, że one powinny służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Zadbajmy też o to, aby właściwie i dla swojego ubogacenia korzystało z nich nasze młode pokolenie.
Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

2. W poniedziałek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

3. W środę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

4. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Trześni z numerów od 288 do 301.

5. Pragnę serdecznie podziękować grupce młodzieży za ufundowanie kapy maryjnej, która będzie służyła podczas nabożeństw maryjnych w naszej parafii.

6. Bóg zapłać drodzy parafianie za dzisiejsze ofiary składane w trzecią niedzielę miesiąca na nasz parafialny kościół.

7. Wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców polecam Bożej opiece i naszej Fatimskiej Pani.

8. Błogosławionej niedzieli.