Ogłoszenia 23 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako „Dzień Solidarności z Afgańczykami”. Przy wyjściu z kościoła możliwość złożenia ofiar do puszek jako pomoc siostrom i braciom z Afganistanu.
Z racji pierwszej niedzieli po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji tarnowskiej. Podczas Mszy św. o godz. 1800 poświęcenie ziarna siewnego.

3. Spotkania formacyjne przed przyjęciem sakramentów:
W środę zapraszam dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami na godz. 1730.
W piątek zapraszam młodzież klas 7 i 8 wraz z rodzicami na godz. 1730.

4. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 293 do 301 włącznie z numerami 300 tzw. Hyjkówką.

5. Komunikat:
Kto jeszcze nie wziął udziału w spisie powszechnym, może to uczynić 8 września (środa) w dawnej szkole podstawowej w Mościskach, obecnym budynku filii MOPS. W godz. Od 1200 do 1700 dyżurować będą rachmistrzowie spisowi.

6. Z naszej rodziny parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Adama Witka i Jacka Krysę, którego pogrzeb odbędzie się w najbliższym czasie. Polecajmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…