1. W piątek, 1 września, będziemy obchodzić 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o tych, którzy oddali życie w obronie ojczyzny na wszystkich frontach. Otoczmy modlitwą także tych, którzy po jej zakończeniu walczyli o suwerenność i niepodległość Polski i złożyli ofiarę swojego życia jako więźniowie polityczni, a których próbowano wymazać z historii.

1. W tym tygodniu:

– w poniedziałek św. Augustyna, bpa i dok. Kośc. – wspomnienie;

– we wtorek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela – wspomnienie;

– w pierwszy piątek miesiąca Msze św. o godz. 630 i 1800.
O godz. 1700 nabożeństwo misyjne i wynagradzające, na które zapraszam szczególnie młodzież kl. 7 w ramach przygotowań
do sakramentu bierzmowania.

Okazja do spowiedzi św. w środę od godz. 1630. Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania z tej okazji, aby z czystymi sercami rozpocząć Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny.

Do chorych udam się w piątek od godz. 800;

– w pierwszą sobotę Msze św. o godz. 630 i 1800, a o godz. 1700 nabożeństwo pierwszo sobotnie, prowadzone przez Rycerstwo Niepokalanej z naszej parafii.

1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały, ubierały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Woli Chorzelowskiej z nr od 29 do 36A.

1. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Justynę Leśniak z Trześni. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie …