1. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

– we wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa,
– w czwartek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

3. W środę o godz. 1630 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św., a na godz. 1900 Apostolska Grupa Młodzieżowa zaprasza na środowe spotkanie z Jezusem Eucharystycznym.

4. W czwartek 21 stycznia będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o kochanych babciach i dziadziach. Oni zawsze mają dla nas czas i okazują nam miłość. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej do nich miłości oraz nasza modlitwa niech wyprasza dla zmarłych dar nieba.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny i tych, którzy chcieliby się włączyć w dzieło V Synodu naszej Diecezji.

6. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Osiedla Mościska z ul. Spokojnej.

7. Bóg zapłać za ofiary składane w dzisiejszą niedzielę na nasz parafialny kościół, z racji 3 niedzieli miesiąca. Wszystkich ofiarodawców polecam Bożej opiece i naszej Fatimskiej Pani.

8. Msze Święte kolędowe w tym tygodniu:
– poniedziałek o godz. 1700 dla mieszkańców Trześni z numerów od 77 wzdłuż drogi, Stara Wieś, do numeru 150,
– wtorek o godz. 1700 dla mieszkańców Trześni z numerów od 151 do 215,
– czwartek o godz. 1700 dla mieszkańców Trześni z numerów od 216 do skrzyżowania i wracając drogą równoległą w kierunku kościoła, Błoniarzy do numeru 248,
– poniedziałek w przyszłym tygodniu (25 stycznia) o godz. 1700 dla mieszkańców Trześni z pozostałych numerów, od 249 domy przy kościele, Hyjkówka i droga przy lesie.