Ogłoszenia 2 Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

1. W pierwszą niedzielę nowego roku pragniemy powierzyć Chrystusowi ten nowy czas. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie liturgicznego okresu Bożego Narodzenia.

2. W środę okazja do spowiedzi św. przed pierwszym piątkiem miesiąca od godz. 1600.

3. W pierwszy czwartek miesiąca (6 stycznia) Uroczystość Objawienia Pańskiego. To również Dzień Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej. Msze św. o godz. 700, 900 i 1030, na których będzie poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy. Składka na cele misyjne.

4. W pierwszy piątek miesiąca Msze wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 630 i 1700. Nabożeństwo wynagradzające o godz. 1600.
Do chorych udam się od godz. 800.

5. Dziękuję rodzinom z Mościsk za porządkowanie kościoła w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu rodziny z Mościsk z ul. Spokojnej.

6. W tym tygodniu rozpoczną się Msze św. kolędowe w intencji mieszkańców z poszczególnych części naszej parafii i nabożeństwo połączone z udzieleniem błogosławieństwa kolędowego Najświętszym Sakramentem.
Program Mszy św. kolędowych na najbliższe dni:
– w poniedziałek zapraszam mieszkańców Mościsk,
– we wtorek mieszkańców Woli Chorzelowskiej od nr 1 do numerów 59,
– w środę mieszkańców Woli Chorzelowskiej od nr 60 do końca.
Rozpoczynać będziemy o godz. 1630 Adoracją Najświętszego Sakramentu i po niej Msza św. w intencji rodzin z danej części parafii.

7. Za chwilę kolędnicy misyjni zaprezentują scenkę misyjną. Swoimi ofiarami będziemy mogli wspierać cele misyjne.