Ogłoszenia 15 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. W liturgii tygodnia:

– we wtorek św. Szymona z Lipnicy, prezb. – wspomnienie,

– w sobotę św. Marii Magdaleny – święto.

 

  1. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców.

 

  1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały, dekorowały nasz parafialny kościół i skosiły trawę wokół świątyni w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu mieszkańców Trześni, z numerów od 270 do 282.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary składane w kopertach na tacę czy wpłacane na konto parafialne, z racji trzeciej niedzieli miesiąca. Niech wszystkich ofiarodawców Dobry Bóg obdarza swym błogosławieństwem, a Maryja na każdy dzień wyprasza zdroje łask.

 

  1. Wszystkim solenizantom, jubilatom ostatnich dni składam najserdeczniejsze życzenia, niech Pan obdarza swym błogosławieństwem, Maryja ma w swej opiece. Tym, którzy wypoczywają na wakacjach i urlopach życzę owocnego i błogosławionego wypoczynku, a wszystkim pracującym, wykonującym swe obowiązki dużo sił i szczerej Bożej radości z tego co czynią dla innych.

I niech w tym wszystkim umacnia nas Boże błogosławieństwo.