1. Dziś przeżywamy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.
W następną niedzielę składka na Wyższe seminarium Duchowne w Tarnowie.

w poniedziałek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męcz.
we wtorek wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji.
w czwartek wspomnienie św. Bonawentury, bp. i dok. Kośc.
w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

3. W tym tygodniu we wtorek, 13 lipca, Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam wszystkich serdecznie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1800, a następnie procesja i różaniec pokutny.
Bardzo proszę o niesienie Feretronu Matki Bożej Fatimskiej przy poszczególnych dziesiątkach:
I – Różę św. Kingi
II – Różę św. Teresy od Dzieciątka Jezus
III – Różę św. Elżbiety
IV – Różę św. Małgorzaty
V – Różę św. Pawła
O zabranie Feretronu dzieci fatimskich proszę Dziewczęcą Służbę Maryjną oraz różańca dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych. O prowadzenie różańca proszę Apostolską Grupę Młodzieżową. Zabierzmy ze sobą lampiony.

4. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 218 do 226 A.

5. Wielkie Bóg zapłać tym, którzy w minionym tygodniu pomagali przy pracach remontowo porządkowych. Niech Fatimska Pani wyprasza dla was potrzebne łaski za pracę dla dobra wspólnego rodziny parafialnej.