Ogłoszenia 15 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W liturgii tygodnia:

  • w poniedziałek wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta,
    pustelników, patronów diecezji,
  • w środę wspomnienie św. Jana z Dukli,
  • w sobotę święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,
  • w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  • w sobotę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
    W tym tygodniu w poniedziałek, 13 lipca, Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam wszystkich serdecznie. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1800 , a następnie procesja i różaniec pokutny. Bardzo proszę o niesienie feretronu Matki Bożej Fatimskiej młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania, feretronu dzieci fatimskich Dziewczęcą Służbę Maryjną oraz różańca dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych. O prowadzenie różańca proszę Apostolską Grupę Młodzieżową.

2. W przyszłą niedzielę miesięczna składka na nasz parafialny kościół.

3. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu ubierały kwiatami i sprzątały naszą świątynię. Bardzo proszę o porządkowanie i udekorowanie naszego kościoła w tym tygodniu rodziny z Trześni z numerów od 205 do 212 B.

4. Ruszył projekt dla rodziców dzieci i nastolatków „Detoks cyfrowy”. Rodzicu, czy twoje dziecko jest wciąż przemęczone, rozproszone, niewyspane i trudno je czymś zainteresować? Może pojawiły się lub znacząco nasiliły problemy z koncentracją uwagi, uczeniem się, wybuchy złości, lub apatia i depresyjność? Dziecko zgłasza bóle głowy, problemy ze snem, ogólne złe samopoczucie? A może te objawy obserwujesz również u siebie (np. pracujesz zdalnie i twój czas ekranowy jest o wiele dłuższy niż przed epidemią). Tak może ujawniać się zespół stresu elektronicznego. Szczegóły projektu „Detoks cyfrowy” w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Projekt „Detoks cyfrowy”

5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.