Ogłoszenia 13 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.

 

  1. W rozpoczętym tygodniu:

– we wtorek Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej – święto;

– w środę św. Tomasza, Apostoła – święto;

W środę okazja do spowiedzi św. przed pierwszym piątkiem od godz. 1630;

– w pierwszy czwartek miesiąca Msze św. o godz. 630 i 1800, nabożeństwo powołaniowe o godz. 1700;

– w pierwszy piątek miesiąca Msze wotywne o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 630 i 1800, nabożeństwo z modlitwą w intencji misji i wynagradzającą o godz. 1700;

Do chorych z posługą sakramentalną udam się w pierwszy piątek od godz. 800;

– w pierwszą sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronalne święto Apostolstwa Chorych. Msze św. o godz. 630 i 1800, nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 1700.

 

  1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Woli Chorzelowskiej z nr-ów od 29 do 38.

 

  1. Wszystkim przeżywającym czas wakacji, urlopów, życzę błogosławionego czasu odpoczynku i umacniania relacji z Bogiem i drugim człowiekiem.

 

  1. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Kazimierza Kanię z Woli Chorzelowskiej. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.