Ogłoszenia 12 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. W liturgii obecnego tygodnia:

– W środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

– W czwartek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700, 900 i 1800. Pamiętajmy o modlitwie za papieża Franciszka. Składka tego dnia do dyspozycji Ojca Świętego (tzw. Świętopietrze).

– W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

– W pierwszą sobotę miesiąca Msze św. wotywne o godz. 630 i 1800, o godz. 1700 nabożeństwo pierwszo sobotnie.

 

  1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów 176 A, od 235 do 237B po jednej stronie drogi oraz od 367 do 372 po drugiej stronie drogi.

Bardzo Was proszę drodzy parafianie, aby wyznaczane rodziny do sprzątania naszej świątyni zatroszczyły się również o skoszenie trawy wokół niej.

 

  1. Pragnę Wam Kochani serdecznie podziękować, za ogrom życzeń imieninowych, za modlitwę, za życzliwość i wszelkie wsparcie jakich doświadczam. Niech Bóg za to dobro Wam wynagrodzi potrzebnymi łaskami i Maryja, Fatimska Pani ma w swej opiece.

 

  1. Wszystkim przeżywającym czas wakacji, urlopów, życzę błogosławionego czasu odpoczynku i umacniania relacji z Bogiem i drugim człowiekiem.

 

  1. W ostatnim tygodniu Pan powołał do wieczności, długoletnią Panią Dyrektor śp. Annę Skirecką. Nasza parafia, środowisko bardzo wiele zawdzięcza śp. Pani Dyrektor. Wiele lat swojego życia poświęciła przekazując dzieciom, młodzieży wiedze, ale nade wszystko ucząc właściwej postawy, wartości, kultury bycia na co dzień.

Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu.

Wieczne odpoczywanie …