Ogłoszenia 12 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W dzisiejszą 12 niedzielę zwykłą przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny.

2. Nabożeństwa czerwcowe, w naszym kościele, w dni powszednie o godz. 1745, pół godziny wcześnie modlimy się na różańcu, powierzając wszystkie rodziny i całą parafię w opiekę naszej Fatimskiej Pani.

3. W poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

4. W środę Dzień Ojca. Podczas Nowenny do MB Nieustającej Pomocy, będziemy się modlić za wszystkich ojców w naszej parafii, by wzorem św. Józefa odważnie podejmowali wyzwania wynikające z ich powołania.

5. W czwartek Uroczystość, Narodzenie św. Jana Chrzciciela.
Na Mszę św. o godz. 1800 w czwartek zapraszam dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Będziemy dziękować Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.

6. W tym tygodniu rozpoczną się Msze św. pogrzebowe za śp. Ks. Prałata Wojciecha Chochoła. W gablocie ogłoszeń sukcesywnie będzie wywieszana rozpiska, kiedy, gdzie i od kogo będzie sprawowana Msza św. Msze św. będą odprawiać księża misjonarze, a także rodacy.

7. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 187 do 198.