Ogłoszenia 12 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. „Kim dla mnie jest Jezus Chrystus?” – to pytanie winno nam towarzyszyć zawsze i wszędzie. A razem z nim właściwa odpowiedź, że jest On naszym Panem, Mistrzem i Mesjaszem. Rozpoczynający się czas wakacji i urlopów staje się wspaniałą okazją, aby o tym zaświadczyć. Prośmy, by nie zabrakło nam w tym wiary i odwagi…

 

  1. W liturgii obecnego tygodnia:

– W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;

– W piątek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;

– W sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700, 900 i 1800. Pamiętajmy o modlitwie za papieża Franciszka. Składka tego dnia do dyspozycji Ojca Świętego (tzw. Świętopietrze).

 

  1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Woli Chorzelowskiej z numerów od 14 do 28.

Bóg zapłać również rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wykoszenie parafialnych terenów rekreacyjnych.

 

  1. Wszystkim przeżywającym czas wakacji, urlopów, życzę błogosławionego czasu odpoczynku i umacniania relacji z Bogiem i drugim człowiekiem.

 

  1. Życzliwością i modlitwą pragniemy otoczyć dzisiaj naszych ojców w dniu ich święta, a także wszystkich obchodzących w rozpoczynającym się tygodniu swoje osobiste uroczystości. Pamiętamy o naszych zmarłych, zwłaszcza o zmarłych ojcach, polecając ich nieskończonemu miłosierdziu Boga…