1. Przeżywamy 11 niedzielę zwykłą. O godz. 17 00 Nabożeństwo Fatimskie, Msza św. i procesja różańcowa. Serdecznie zapraszam. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

2. W przyszłą niedzielę Diecezjalne Święto Rodziny.

3. Nabożeństwa czerwcowe, w naszym kościele, w dni powszednie o godz. 17 45 .

4. We wtorek (15 czerwca) przypada 9. rocznica objęcia diecezji przez bpa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy w modlitwach o Pasterzu naszej diecezji.
We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszam Parafialny Zespół Synodalny i chętnych na kolejne spotkanie w ramach V Synodu naszej diecezji.

5. W środę na godz. 1930 młodzież z grupy apostolskiej zaprasza na Adorację, wspólne uwielbienie Boga.

– w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, bp. i męcz. To także Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady.
– w czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

7. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 177 do 185.