Ogłoszenia 11 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. W dzisiejszą 11 niedzielę zwykłą przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny – 25. rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Starym Sączu.

 

  1. W tym tygodniu:

– w poniedziałek św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika;

– w piątek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

 

  1. Ten tydzień dla dzieci i młodzieży szkolnej jest ostatnim przed wakacjami. Zachęcam, aby rok szkolny i katechetyczny zakończyć z Jezusem w sercu i z Nim rozpocząć przygodę wakacyjną. Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed nabożeństwem czy Mszą św.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godz. 800, po której nasi uczniowie udadzą się do szkoły na uroczyste zakończenie roku szkolnego o godz. 900.

 

  1. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały, dekorowały nasz parafialny kościół oraz skosiły trawę w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców z Woli Chorzelowskiej z nr 111 oraz numery od 1 do 12A.

 

  1. Bóg zapłać również za ofiary składane dzisiaj, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, do kopert czy też wpłacane na konto parafialne. Niech Maryja, Fatimska Pani, wszystkim dobrodziejom, darczyńcom wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień.

 

  1. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.