1. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

1. W tym tygodniu:

– we wtorek św. Barnaby, Apostoła;

– w środę bł. Romana Sitki, prezbitera i Towarzyszy, męczenników;

– w czwartek św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

Tego dnia, 13 czerwca, nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie zapraszam. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1800 i po niej procesja różańcowa.

Bardzo proszę o niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej przy poszczególnych dziesiątkach:

I – Szafarzy                                            IV – Niewiasty

II – Młodzież z kl. 7                              V – Mężczyzn

III – Rodziców młodzieży z kl. 7

O niesienie różańca bardzo proszę dzieci pierwszokomunijne. O prowadzenie różańca proszę Apostolską Grupę Młodzieżową. Przynieśmy na nabożeństwo fatimskie lampiony;

– w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych;

– w sobotę 12. rocznica objęcia Diecezji Tarnowskiej przez Biskupa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Pasterzu.

1. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 313 do końca drogi.

1. Egzamin przed sakramentem bierzmowania dla klasy 7 w poniedziałek (10 czerwca) o godz. 1500 w kościele. Na to spotkanie zapraszam rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

1. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Stanisława Świątka z Ławnicy. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie …