1. W tym tygodniu:
– W poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, opata.
To również Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.
– We wtorek rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
– W środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa.
W środę również młodzież z grupy apostolskiej zaprasza na comiesięczną Adorację, wspólne uwielbienie Boga na godz. 1930.
W ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania zapraszam szczególnie młodzież klas 7 i 8.
– W piątek wspomnienie św. Agnieszki, dziew. i męcz.
W piątek również Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka.
Pamiętajmy o kochanych babciach i dziadziach. Oni zawsze mają dla nas czas i okazują nam miłość. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej wdzięczności i szczególnej do nich miłości oraz nasza modlitwa niech wyprasza dar nieba dla zmarłych.

2. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Ławnicy z numerów od 7 do 17.

3. Bóg zapłać za ofiary składane w dzisiejszą 3 niedzielę miesiąca z przeznaczeniem na ogrzewanie.

4. Msze Święte kolędowe w tym tygodniu:
– poniedziałek dla mieszkańców Trześni z numerów od 151 do 215,
– wtorek dla mieszkańców Trześni od nr 216 do skrzyżowania i wracając drogą równoległą w kierunku kościoła, Błoniarzy do numeru 248,
– czwartek dla mieszkańców Trześni z pozostałych numerów, od 249 domy przy kościele, Hyjkówka i droga przy lesie.
Rozpoczynać będziemy Adoracją Najśw. Sakramentu o godz. 1630 i po niej Msza św. w intencji rodzin z wyznaczonych części parafii.