1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny, patronalny dzień Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Dzisiejsza składka przeznaczona na cele misyjne.

2. Dobiega końca miesiąc październik. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1730, a w niedzielę o 1400.
Bardzo proszę o prowadzenie Różańca w tym tygodniu:
Poniedziałek – LSO
Wtorek – wszystkie dzieci
Środa – dzieci z kl. 3
Czwartek – wszystkie dzieci
Piątek – AGM
Sobota – DSM

3. W piątek św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.

4. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o porządkowanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzelowskiej z numerów od 70 do 77 C.

5. W związku z zarządzeniem Biskupa Tarnowskiego w całej Diecezji odbywają się dzisiaj wybory do Parafialnych Rad Duszpasterskich. Pragniemy i my włączając się dokonać wyboru do Parafialnej Rady Duszpasterskiej w naszej Wspólnocie. Jest przygotowanych kilka stanowisk przy których są listy kandydatów zgłoszonych przez parafian. Bardzo proszę aby na przygotowanych do tego kartach, które są na stolikach napisać imię i nazwisko kandydata, którego wybieramy do Rady Parafialnej. Na jednej karcie możemy podać jednego lub dwóch kandydatów.
Bóg zapłać Wam Drodzy Parafianie za troskę o wspólne dobro naszej Rodziny jaką jest Parafia.

BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI