1. Trwając w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego.

2. W tym tygodniu:
– w poniedziałek św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kośc., wspomnienie
– we wtorek Nawrócenie św. Pawła Apostoła, święto, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan,
– w środę św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów, wspomnienie,
– w czwartek Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu,
– w piątek św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dok. Kościoła, wspomnienie,
– w sobotę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie, święto.
W następną niedzielę Światowy Dzień Chorych na Trąd.

3. W środę o godz. 1630 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św.

4. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 1630 i po nim Msza św.

5. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, numery za obwodnicą od 1 do 5 oraz od 20 do 22 C.

6. Apel policji:
W związku z nasileniem się oszustw, jakie miały miejsce w ostatnich dniach w naszym rejonie, policja ostrzega przed telefonami od przestępców podszywających się pod przedstawicieli Policji, banków, agencji ubezpieczeniowych, ZUS-u, ośrodków pomocy społecznej oraz domniemanych członków rodziny. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.