Ogłoszenia Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

adminOgłoszenia

1. Dzisiejsza niedziela, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Przyszła niedziela rozpoczyna czas Adwentu. Rozpoczniemy także nowennę przed Uroczystością Niepokalanego poczęcia NMP.

2. Dzisiaj po Mszach Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólne odmówienie Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Jezusowemu. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. We wtorek wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

4. W sobotę przypada 11. rocznica święceń biskupa, Pasterza naszej diecezji, bpa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o biskupie ordynariuszu w modlitwach.

5. W środę o godz. 1900 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież naszej parafii, która pomoże nam przygotować się do rozpoczęcia czasu Adwentu, oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Zapraszamy do uczestnictwa, także poprzez transmisję internetową z naszej strony.

6. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzowskiej, z numerów od 72 do 77C.