Ogłoszenia 7 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W liturgii tygodnia:
– we wtorek święto Katedry św. Piotra, Apostoła,
– w środę wspomnienie św. Polikarpa, bp. i męcz.

2. W środę zapraszam na spotkanie Parafialny Zespół Synodalny.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne.
Po każdej Mszy św. adoracja przed Najświętszym Sakramentem.
Na godz. 700 zapraszam szczególnie dorosłych, ojców, matki.
Na godz. 900 zapraszam młodzież.
Na godz. 1030 zapraszam dzieci.

4. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 38 do 48.

5. Bóg zapłać za ofiary składane z racji 3 niedzieli miesiąca na tacę czy wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać również za ofiary kolędowe. Pomogły nam one opłacić ostatnie rachunki za gaz: za ogrzewanie kościoła 17 tyś. zł oraz pozostałych budynków parafialnych za prawie 16 tyś. zł, w sumie prawie 33 tyś. zł.