Ogłoszenia 7 Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienia Pańskiego

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. W dzisiejszą 7 niedzielę wielkanocną przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa, która uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

 

  1. Naszych bliskich, nasze codzienne sprawy możemy powierzać naszej Matce Maryi, aby życie nasze i bliskich naszemu sercu było pełne szczerej, z czystego serca płynącej radości i pełne pokoju. Okazją ku temu są codzienne nabożeństwa majowe.

 

  1. W środę Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Dzień Modlitw za Kościół w Chinach.

 

  1. W piątek św. Filipa Neri, prezbitera. To także Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych Mamach w modlitwie. W duchu wdzięczności za ich trud naszego wychowania wypraszajmy potrzebne dla nich łaski, a zmarłym dar nieba.

 

  1. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 199 do 210.

 

  1. Bóg zapłać również składającym, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, ofiary do kopert czy wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na cele parafialne. Niech Dobry Bóg obdarza ofiarodawców i ich rodziny swym błogosławieństwem, a Fatimska Pani wyprasza zdroje łask na każdy dzień.