Ogłoszenia 6 Niedziela Wielkanocy

adminOgłoszenia

1. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje.

2. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w następną niedzielę.

3. Trwa maryjny miesiąc maj. Umacniajmy naszą pobożność maryjną, powierzając Maryi naszej Matce rodziny i nasze codzienne sprawy. Okazją ku temu są nabożeństwa majowe, odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 1400, na które serdecznie zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.

4. W liturgii tygodnia:
– we wtorek Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych;
– w czwartek św. Filipa Nereusza, prezbitera. To także Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych Mamach w modlitwie. W duchu wdzięczności za ich trud naszego wychowania wypraszajmy potrzebne dla nich łaski, a zmarłym dar nieba;
– w piątek rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego.

5. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 165 do 176.
Wielkie podziękowania również grupce młodzieży za wykoszenie placu wokół kościoła i budynków parafialnych.