Ogłoszenia 6 Niedziela Wielkanocna

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. Od dzisiejszej niedzieli do środy kwartalne dni modlitw o urodzaje.

 

  1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w następną niedzielę.

 

  1. Trwa maryjny miesiąc maj. Umacniajmy naszą pobożność maryjną, powierzając Maryi naszej Matce rodziny i nasze codzienne sprawy. Okazją ku temu są nabożeństwa majowe, odprawiane w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 1400, na które serdecznie zapraszam.

 

  1. W liturgii tygodnia:

– we wtorek św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz., patrona Polski. Tego dnia imieniny obchodzi Bp Andrzej Jeż. Pamiętajmy w modlitwach o naszym pasterzu;

– w czwartek św. Stanisława Papczyńskiego, prezb.

– w piątek rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego.

 

  1. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym nasz parafialny kościół i jego otoczeni w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 187 do 198.

 

  1. W czwartek o godz. 1600 w parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu młodzież kl. 8 z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Od poniedziałku do środy będą przeżywać Triduum w ramach duchowego przygotowania do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Wraz z Maryją otoczmy modlitwą w naszym parafialnym Wieczerniku młodzież, by jak najlepiej przygotowała się na przyjęcie darów Ducha Świętego.