Ogłoszenia 5 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

2. W czwartek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

3. W piątek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
W naszej wspólnocie Dzień Chorego będziemy przeżywać w sposób szczególny w przyszłą niedzielę. Uroczysta suma o godz. 1030 sprawowana będzie w intencji wszystkich chorych z naszej parafii.
4. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześń-Rudziska, numery 23 oraz od 30 do 34.

5. Dyrektor Zespołu Szkół w Trześni informuje, że od 14.02 do 04.03 2022 r. będą prowadzone zapisy do Publicznego Samorządowego Przedszkola w Trześni, oddziału „0” oraz „I” klasy Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II. Dokumenty do zapisu będą dostępne na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.