Ogłoszenia 5 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W środę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. O godz. 1630 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i po niej Msza św. Na godz. 1900 Młodzież z Grupy Apostolskiej zaprasza na czuwanie przy Najświętszym Sakramencie.

2. W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

3. W piątek o 1630 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i po nim Msza św.

4. W najbliższą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo czterdziesto-godzinne.
Po każdej Mszy św. adoracja przed Najświętszym Sakramentem.
Na godz. 700 zapraszam szczególnie dorosłych, ojców, matki.
Na godz. 900 zapraszam młodzież.
Na godz. 1030 zapraszam dzieci.
W poniedziałek i wtorek przed środą popielcową ciąg dalszy nabożeństwa czterdziestogodzinnego. Program w następną niedzielę.

5. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, numery za obwodnicą od 1 do 5 oraz od 20 do numerów 22.

6. Dyrektor Zespołu Szkół w Trześni informuje, że od 15 do 26 lutego b.r. będą prowadzone zapisy do Publicznego Samorządowego Przedszkola w Trześni, oddziału „0” oraz „1” klasy Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II. Dokumenty do zapisu będą dostępne na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkoły.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej.